CHCETE ZAŽÍT, JAK SNY PÍŠOU PŘÍBĚH VAŠEHO ŽIVOTA VIDĚNÝ OČIMA VAŠÍ DUŠE?

 

 • Zapisujete si sny a potřebujete nějaký krásný zápisník?
 • Víte, že sny - pozorovány dlouhodobě - vyprávějí příběh našeho života tak, jak ho vidí naše duše zevnitř a chcete to zažít?
 • Víte, že proměny ročních období na nás mají velký vliv a chcete to pozorovat na sobě?
 • Chcete výrazně posílit důvěru v sebe a svou intuici?

 

Právě pro Vás jsem ve spolupráci s ilustrátorkou Evou Ova připravila krásný Cyklický snový zápisník. 

Podpoříte jeho vydání v kampani HitHit?

 

 

Každé zastavení kola roku - Hromnice, Jarní rovnodennost, Beltane, Letní slunovrat ... - doprovází nádherná ilustrace a krátký vysvětlující text, který Vás naladí na dané období. Prázdné strany pak netrpělivě čekají na to, až je popíšete svými sny a jejich výklady.

 

Vaše osobní údaje zpracovávám já, Olga Plíčková, U Klikovky 6, 15000 Praha 5, IČ: 06058493, v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. 

Sny jsou branou do Vaší duše, královskou cestou sebepoznání.

Každou noc Vám Vaše vnitřní Já posílá dopisy v podobě snů a snaží s Vámi navázat kontakt.  A  Vy nasloucháte. Sny si zapisujete, vykládáte, jste v kontaktu se svým vnitřním světem. 

Svět vnitřní i svět vnější, náš život, se odehrává v cyklech: život - smrt - život; den - noc - den; jaro - léto - podzim - zima - jaro; dětství - dospělost - stáří; učedník - mistr - učitel. Schopnost ladit se na tyto cykly a zůstávat s nimi v souladu je jednou klíčových dovedností potřebných pro smysluplný život.

Cyklický snový zápisník Vám v tom může pomoci:

8 zastavení. 8 nádherných a zasněných ilustrací Evy Ovy. 8 příležitostí vnímat, jak se proměňuje příroda kolem nás, naplno prožít, že každé období přináší unikátní kvalitu, barvu nebo energii. 

Rok života. Zapsaný ve Vašich (nočních) snech a jejich výkladech. Nekonečně mnoho barev života a nebo pár témat, která se neustále opakují. Jasné vhledy nebo zmatek a chaos transformace. Objevování vláken tapiserie Vašeho života tak, jak ji tká Vaše duše. 

Zápisník, na jehož papíře se odvíjí dobrodružství Vašeho života. Podpořte jeho vydání prostřednictvím kampaně na crowfundingovém webu HitHit.cz: Klikněte na tlačítko níže, vyberte si Zápisník jako svou odměnu a začněte dokumentovat Váš (snový) život.

 

Vaše osobní údaje zpracovávám já, Olga Plíčková, U Klikovky 6, 15000 Praha 5, IČ: 06058493, v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. 

 

Jmenuju se Olga Plíčková, koučka, lektorka a průvodkyně po vnitřní krajině. Už 25 let mě fascinuje nacházení odpovědí na otázku "Kdo je bytost jménem člověk?". 

Věřím, že sebepoznání a sebe-u-vědomění je klíčem ke všemu dalšímu: ke štěstí a spokojenosti plynoucí ze smyslu-plného života. Kdo neví, kdo je, neví, co chce a nemůže toho tedy nikdy dosáhnout. 

Zároveň mě velmi oslovuje hlubinná psychologie C. G. Junga, který považoval sebe-poznání za mnohem více než jen cestu, jak dosáhnout cílů, které si člověk předsevzal. V jeho podání je poznávání sebe sama - a integrace toho, co je poznáno - nástrojem sebe-realizace, nástrojem odhalování toho, kdo ve skutečnosti jsem a nacházení cest, jak toto poznání žít v realitě. Pravdivost k sobě. Autenticita. 

 

Jak řekl Jan Werich: "Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."

Zakoupením Cyklického snového zápisníku získáváte:

 • Prostor pro vědomé prožívání příběhu svého života.
 • Příležitost systematicky pracovat se svými sny v kontextu rytmu roku.
 • Na sebepoznání založenou možnost aktivně měnit svůj život a sebe: stávat se více sám/a sebou.
 • Možnost hlouběji se propojit s přírodními cykly v sobě i venku.

Objevte svůj vnitřní rytmus díky systematické práci se sny a nalaďte se na rytmus roku.

Podpořte vydání Zápisníku a zároveň ho získejte - třeba i s osobním věnováním!

Vaše osobní údaje zpracovávám já, Olga Plíčková, U Klikovky 6, 15000 Praha 5, IČ: 06058493, v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. 

Když porozumíte svým snům, získáváte: 

Co v Cyklickém snovém zápisníku najdete?

 

 • Kvalitní tvrdé desky v elegantní a luxusní stříbrošedé barvě, které vydrží celoroční nošení v kabelce
 • 8 + 1 nádhernou originální ilustraci od Evy Ovy pro každé zastavení cyklu roku
 • 8 krátkých průvodních textů k ilustracím, které pomohou naladit se na dané období
 • cca 240 volných stran z kvalitního papíru, které čekají, až je popíšete svými zápisky

 

Nahlédněte pod pokličku

 

Beltine – Čarodějnice/ První máj

 1. 4. 1. 5.

Nejvyšší opojení životem samým, propadáme magii života, divoký, živočišný a plodný čas, řeka světla burácí všude kolem nás, život bují a překotně roste, radost, hojnost, světlo, všechno chce kvést a žít naplno.

 

Země se plní životem až po okraj...

Nový život roste a bují...

Z pramene je potok, který divoce skáče po kamenech, vrhá se po hlavě a radostně do neznáma…

Slunce stoupá k poledni...

Samhain – Dušičky/Halloween

 1. 10. / 1. 11.

Samhain je vlastně keltský Silvestr. Tímto svátkem končili staří Keltové rok a nový cyklus začínali sestupem do tmy. Samhain byl magickým časem, kdy se hranice mezi světy stala propustnější, bylo možné mluvit s dušemi zemřelých… byla to doba, kdy se celý svět připravoval na nadcházející sestup do tmy… tajemné tmy, kotlíku bohyně Ceridwen, kotlíku smrti všech věcí, dějů a lidí, návratu k podstatě, z které bude vše znovu obrozeno. Samhain, to je mystérium smrti a znovuzrození.

 

Po sklizni jsou plné sklepy zásob, pole jsou holá, stromy ztrácí listí…

Plno i prázdno… smrt…

Řeka se vlévá do oceánu…

Slunce zapadlo…

Zápisník začíná právě Samhainem - keltským Silvestrem a Novým rokem, stejně jako menstruační cyklus ženy začíná prvním dnem menstruace. V obojím je skrytá prastará moudrost - že vše nové se rodí ze tmy, ze smrti. 

Nicméně pokud si zápisník koupíte kdykoliv v průběhu roku, můžete začít psát právě tam, kde se v cyklu roku zrovna nacházíte, nebude Vás v tom omezovat žádné členění na dny, týdny - zápisník je použitelný po celý rok, kterýkoli rok.

Stále váháte, zda je zápisník vhodný i pro Vás?

Pak si odpovězte na těchto pět otázek:

 1. Zapisujete si své sny nebo s tím hodláte začít?
 2. Je s Vámi v souladu představa, že rytmy vnějšího světa úzce souvisí s rytmy toho vnitřního?
 3. Líbí se Vám ilustrace prezentované zde na stránce?
 4. Jste ochotný/á věnovat zapisování snů cca dvě hodiny každých 14 dní?
 5. Máte ve svém okolí někoho, komu by se zápisník hodil? 🙂

Pokud jste si alespoň na tři otázky odpověděli "ANO" - pak je zápisník vhodný i pro Vás. 

 

Vaše osobní údaje zpracovávám já, Olga Plíčková, U Klikovky 6, 15000 Praha 5, IČ: 06058493, v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. 

A CENA?

Luxusní celoroční zápisník velikosti A5, stříbrošedé tvrdé desky, vázaný (knižní vazba), cca 240 stran kvalitního papíru, 9 originálních ilustrací Evy Ovy Vás - POUZE NYNÍ, PODPOŘÍTE-LI JEHO VYDÁNÍ, přijde na:

 

290 Kč

Plus 100 Kč poštovné a balné PLATÍM ZA VÁS

Nejsem plátce DPH.

Pokud stále ještě váháte, přečtěte si, co o zápisníku napsali jeho uživatelé:

Reference

CHCI...

 • ...se v sobě lépe vyznat.
 • ,,,více rozumět svému prožívání
 • ...chápat motivy svého chování.
 • ...výrazně posílit důvěru v sebe a svou intuici.
 • ...a proto objednávám Cyklický snový zápisník

Pokud byste se potřebovali na něco zeptat, napište mi na email olga@olgaplickova.cz , odpovím Vám co nejdříve, nejpozději do 48 hodin. 

Vaše osobní údaje zpracovávám já, Olga Plíčková, U Klikovky 6, 15000 Praha 5, IČ: 06058493, v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.