Sny - náš vnitřní kompas

Olga Plíčková

SNY JSOU BRANOU DO VAŠEHO VNITŘNÍHO SVĚTA. POOTEVŘTE TUTO BRÁNU A ZJISTĚTE, CO ZNAMENAJÍ.

PROZKOUMEJTE TAJEMNÝ SVĚT SVÉ VLASTNÍ DUŠE.

Chcete žít v souladu sami se sebou? Přejete si lépe se v sobě vyznat? Ocenili byste moudré rady ve složitých životních situacích, které by vám byly šité na míru?

To všechno a mnohem více naleznete ve svých snech.

Sny jsou branou do vnitřního světa, pootevřte tuto bránu a zjistěte, co znamenají.

Sny jsou jazykem vaší duše a tomuto jazyku lze porozumět, stáhněte si e-book zdarma a dozvíte se jak.

0
+ 1700 čtenářů již ví, jak (lépe) porozumět svým snům.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mail) jsou u mě (Olga Plíčková) v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů potřebných pro zaslání e-booku a dalších informací týkajících se snů a sebe-poznání.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na odhlašovací link uvedený v každém e-mailu.

  • Máte pocit, že se Vám sny nezdají?
  • Sny se Vám zdají, ale (často) si je nepamatujete?
  • Sny se Vám zdají, (často) si je pamatujete, ale nerozumíte jim?
  • Sny se Vám zdají, pamatujete si je, rozumíte jim a chcete si potvrdit svůj přístup nebo se inspirovat přístupem odlišným?

Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděl/a ANO, pak je e-book Sny - náš vnitřní kompas vhodný i pro Vás. 🙂

Právě jsem přečetla tvůj e-book. A máš ho krásně zpracovaný. Myslím celkově, design, styl psaní, jemnost... prostě se mi fakt líbí. Četl se mi opravdu dobře, zjistila jsem, že ne všechno, co se mi zdá, musí být vyloženě přesně to, co mi sen ukazuje. Že se za tím skrývá něco jiného. To že když se mi zdá třeba o dítěti, což se mi zdává, tak ve skutečnosti jsem to já - mé vnitřní dítě. Zkusím si podle návodu lépe zapamatovat své sny, takže papír a tužka, případně mobil to jistí. Jsem zvědavá, jestli se mi něco podaří rozlousknout, díky otázkám, které zmiňuješ v e-booku. Takže za mě tvůj e-book je prostě super.
Dáša Arnoštováwww.dagmararnostova.cz
Sny mě vždycky zajímaly, ale většinou jsem jejich interpretaci hledala dle klíčových slov ve snáři. Ale často měl každý snář jinou interpretaci, tj. vypovídací schopnost nulová. Nikdy mě nenapadlo podívat se na sny stejnýma očima jako Olga. A přitom je to tak logické! Těším se na všechny další sny, které se budu pokoušet interpretovat a hledat svoji vnitřní pravdu. Oli, děkuji za tento skvělý e-book!
Martina Koláčkováwww.martinakolackova.cz
Staženo, přečteno, zcela ohromeno. 🙂 To je tak krásný e-book, prostě bomba. Krásný, krásný, krásný. Měla jsem úplně touhu, aby to byla opravdová kniha a měla stránky a já je mohla otáčet. Zkusila jsem si i výklad, i jiné úhly pohledu na jeden sen a vyšly mi různé variace - doufám, že má duše vezme v potaz aspoň mou snahu. 🙂
Veronika Hrochováwww.vsesouvisisevsim.cz
Z e-booku jsem nadšena! Učaroval mi. Považuji jej za základní příručku, jak lépe porozumět sobě samému skrze své sny i jak se sebou dále pracovat prostřednictvím snů. Domnívám se, že by ji měl mít ve své knihovničce každý (nebo ještě lépe na svém nočním stolku ;)). A zařadila bych ji i jako základní učebnici do osnov všech základních škol. Olze se podařilo vytáhnout to hlavní, vyhmátnout základní podstatu snů a práce s nimi, uchopit těžko uchopitelné jasně a srozumitelně pro všechny. Navíc s pokorou, kterou tato práce vyžaduje. E-book je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Ač se sny už dlouhá léta pracuji, našla jsem v e-booku pár postřehů a připomenutí, které mne obohatily. A ráda se k němu budu vracet, protože takto shrnuto vše podstatné nikde jinde není. Moc děkuji za toto skvělé dílo!
Pavla Kupčowww.pavlakupco.cz
Milá Oli, tvůj e book Sny – náš vnitřní kompas mě hezky zpomalil a vrátil k sobě – domů. Se sny jsem zvyklá pracovat, v důležitých obdobích mého života mě sny provázely a napovídaly mi, jestli jdu dobře. Bylo by to na knihu 🙂 Pravda je, že poslední dva roky jsem snům nevěnovala takovou pozornost, jako dřív. Ale teď už mám znovu na stole snový deník. Už třetí :-). Tvůj e book obohatil můj způsob práce o nový pohled a rozšířil spektrum otázek, které si můžu pokládat. A hlavně ve mně znovu vzbudil chuť pročíst si svoje staré snové deníky. Někdy mě z toho až běhal mráz po zádech, když jsem si uvědomila, jak všechno do sebe zapadá. Díky
Hanka Formánkováwww.malujemeshankou.cz
Úžasný e-book, který bych doporučila každému k přečtení. Odjakživa jsem hodně v kontaktu se svými sny, ale tento e-book mě motivoval se na sny zaměřit ještě více a více je používat jako vodítko v mém životě. Je zde krásně popsaný postup jak na to, při kterém mi došel význam jednoho mého snu, se kterým jsem si dlouho lámala hlavu.
Lucie Švecováwww.svecova-lucie.cz

Vaše osobní údaje (jméno, e-mail) jsou u mě (Olga Plíčková) v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů potřebných pro zaslání e-booku a dalších informací týkajících se snů a sebe-poznání.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na odhlašovací link uvedený v každém e-mailu.