DRŽÍTE SE ZUBY NEHTY ZAJETÝCH KOLEJÍ, PŘESTOŽE VÍTE, ŽE ŽIVOT VÁS VEDE JINAM A JINUDY?

 • Cítíte, že jste ulpěli na přesvědčení, názoru, situaci…, jež Vám již dávno neslouží?
 • Víte, že je potřeba propustit, co se přežilo, ale potřebujete s tím pomoci?
 • Chcete se lépe napojit na proud svého života, který Vás nemůže odnést jinam, než kam potřebujete?
 • Nemůžete se zbavit očekávání, přestože víte, že lpění = utrpení?

 

POMOCÍ AKTIVNÍ IMAGINACE "POUŠTÍM" MŮŽETE PROPUSTIT SVOJE LPĚNÍ, SVÁ OČEKÁVÁNÍ, SVÁ PŘESVĚDČENÍ O TOM, JAKÝ BY VÁŠ ŽIVOT MĚL BÝT A NECHAT SE ZNOVU VÉST ŽIVOTEM TAM, KAM SKUTEČNĚ MÁTE DOJÍT.

 

Moc naší představivosti

Centra našeho mozku, která zpracovávají emoce, prožitky a naše tělesné reakce na ně, nerozlišují, zda události, na které reagujeme, proběhly ve \"skutečnosti\" nebo \"jen\" v  našich představách. 

Pokud se Vám někdy v životě zdála noční můra, víte, o čem mluvím: probudíte se s křikem, zpocení a zadýchaní, jakoby Vás ten medvěd honil doopravdy. 

V terapii se síly naší představivosti využívá pro léčení našich minulých zranění a práci s emocemi v bezpečném prostoru vnitřního světa. Pomocí aktivní imaginace zinscenujete setkání s osobou/postavou, se kterou máte nevyřízené účty a konečně řeknete a uděláte přesně to, po čem už dlouho toužíte: zbavíte se tíhy, jež nedokončené záležitosti doprovází.

Výhodou práce s fantazií je to, že v našich představách je možné COKOLI. Můžete se stát mstivou bohyní nebo si přizvat  na pomoc anděly - fantazii se zkrátka meze nekladou. 

Jmenuji se Olga Plíčková a jsem psycholožka, koučka a lektorka. 

Pomáhám lidem porozumět svým snům a tím lépe pochopit sebe sama. Aktivní imaginace je nedílnou součástí práce se sny. Umožňuje totiž vracet se do snů a komunikovat se snovými postavami.

Díky své práci vím, jakou moc mají zážitky, které si přineseme z vnitřního světa, a že nám pomáhají nejen lépe se znát, ale také lépe komunikovat s druhými - s laskavostí, soucitem a pochopením. 

Naše nitro je jako divadlo - vystupujeme v něm v mnoha podobách a žánrech. Některé postavy jsou nám nakloněny více a jiné méně, některé se k nám chovají vysloveně nepřátelsky - v aktivní imaginaci se mohu s takovouto postavou potkat, zjistit, proč je proti mě zaujatá a získat poučení, vhled a nastolit nový způsob spolu-bytí.

Úplně stejně se mohu v bezpečí svého vnitřního světa potkat i s obrazem reálné osoby a vyřešit, co dlouho plesnivělo a kvasilo na dně mé duše. 

Co získáte?

 • Úlevu.
 • Obnovení důvěry, že život Vás vede přesně tou cestou, kterou máte jít.
 • Vnitřní klid.
 • Snížení stresu.
 • Naladění se na sebe a proud svého života.

AKTIVNÍ IMAGINACE POUŠTÍM VÁM POMŮŽE ZÍSKAT ZPĚT VNITŘNÍ KLID:

 

Aktivní imaginace Vám přijde jako odkaz v dokumentu PDF, který obsahuje stručný, jasný a zároveň úplný návod na to, jak s imaginací pracovat. 

Imaginaci si pustíte v jakémkoli přehrávači, který umí přehrát formát MP3 - většinou tedy v telefonu nebo z počítače.

Hlas, který Vás bude provázet, je můj. Hudbu složil Petr Piňos, což je zárukou kvality - už jen ona sama Vás naladí na relaxační alfa vlny a dovolí Vám...pustit veškeré starosti z hlavy.... 🙂

 

Neslibuji zázraky na počkání, ale pokud budete imaginaci používat opakovaně, třeba i každý den, vždy tehdy, když si uvědomíte, že už se zase necháváte svazovat lpěním a očekáváními, garantuju Vám, že výsledky se dostaví.

 

 

A CENA?

Kdo se opravdu chce zbavovat lpění, bude imaginaci používat třeba každý den. Klidně rok a víc. A pak kdykoliv to bude opět potřeba. Cenu jsem stanovila tak, aby byla dostupná opravdu pro všechny:

359 Kč

Plus DPH 10%. Jsem plátcem DPH.

Chcete se mě na něco zeptat? Volejte 724361078 nebo pište olga@olgaplickova.cz 🙂

OBJEDNÁVÁM AKTIVNÍ IMAGINACI "POUŠTÍM"

 • Chci úlevu.
  A vím, že v aktivní imaginaci "Pouštím", mohu propustit tlak, stres a starosti, které mě teď tíží.
 • Chci se znovu naladit na proud života, řeku, na kterou není potřeba tlačit, teče sama.
  Vím, že aktivní imaginace "Pouštím" je nástroj, který mi to umožní.
 • Toužím se zbavit lpění a očekávání.
  A vím, že aktivní imaginace "Pouštím" mi toho - při opakovaném používání - pomůže dosáhnout.

NIC NERISKUJETE

Pokud Vás imaginace zklame, můžete mi do 14 dní o data koupě napsat a já Vám bez dalších dotazů vrátím peníze.

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište mi: olga@olgaplickova.cz nebo zavolejte: 724361078.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si imaginaci na fyzickou osobu nepodnikatele.