Skupina práce se sny

CHCETE ROZUMĚT ŘEČI SVÝCH SNŮ?

Tápete, jakou cestou v životě pokračovat? Máte často pocit, že stojíte na místě nebo chodíte v kruhu?
 
Chcete lépe porozumět sami sobě? Snadněji se rozhodovat, lépe chápat, co je pro vás skutečně dobré, nechat se méně ovlivnit názory okolí?
 
Zajímají vás sny? Chcete jim lépe porozumět? Chcete se naučit jazyku, kterým sny mluví a nemuset už nikdy hledat význam snu ve snáři?
 
Jste z Prahy a okolí?

Velmi podivný workshop práce se sny

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli "ANO", pak jste tu asi správně. Ještě si ale přečtěte následující řádky:

Na podivném místě, v podivný čas, za podivnou cenu. Kdo se zúčastní, bude se divit, co všechno se o sobě dozví, když se podívá na sebe a svůj život optikou snů, které se v noci zdají.

Nabízím 8 setkání á 3 hodiny, pro skupinku čtyř až pěti lidí u sebe v bytě. Středy 1x za 14 dní. Kdesi na Smíchově, 10 minut MHD od Anděla a 10 minut pěšky od MHD. Fialová zóna na parkováni o ulici níže. Pro všechny nadané fantazií s láskou k rozumu a snahou o propojení obého.

Intimní, komorní, v době, kdy celá příroda usne a spí.

My nebudeme spát (nebo ne úplně), ale budeme se nořit do snění. S hrnkem teplého čaje v ruce se vydáme na pouť do nitra sebe sama a setkáme se svou duší. Za těch osm setkání Vám předám metodu výkladu, kterou zvládne každý, kdo má trochu fantazie a disciplíny a sebereflexe (a to zdaleka NENÍ každý!). Za těch osm setkání se ponoříte do sebe dost na to, abyste důkladně prozkoumali svou aktuální životní situaci pohledem snů.

Jestli Vám to k něčemu bude, to je zcela na Vás. Pokud pochybujete, probrouzdejte si můj web, abyste věděli, co ode mě můžete čekat. Důkladně si přečtěte důležité info níže. Pokud stále váháte, pak směle jděte o dům dál, jsou i jiné cesty k sobě a jiní průvodci.

 

DŮLEŽITÉ INFO:

Jediná věc, která mi kdy přišla pozitivní na době totality, byly bytové semináře. Nikdy jsem je nezažila, ale mají pro mě dodnes auru jakéhosi tajemství a spiklenectví. A rozhodla jsem se, že uspořádám takový mini-bytový seminář-workshop o práci se sny.

 

Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi!

Nemám energii někam cestovat, a tak budete cestovat vy za mnou.

Nemám energii na mnoho lidí, a tak bude skupinka čítat čtyři lidi.

Nemám energii večer, a tak bude workshop přes den.

Pondělí a úterý se mi nehodí, a tak bude workshop ve středu.

Nemám energii na lidi, kteří nemají motivaci na sobě pracovat, a tak se dá tento workshop rezervovat tak, že: a) napíšete odstavec o svojí motivaci se ho účastnit, b) zaplatíte 50% z ceny jako NEVRATNOU zálohu. (Tak si ušetřím administrativní práci s tím, když lidi na poslední chvíli mění názor a já musím psát náhradníkům a taky to znamená, že se přihlásí jen ti, kteří o to opravdu stojí – záloha je nevratná pokud zbývá méně než 30 dní do zahájení workshopu).

 

Takže se laďte, přemýšlejte a dumejte a napište, pokud máte zájem.

 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE TAK, ŽE A) NAPÍŠETE MOTIVAČNÍ ODSTAVEC NA EMAIL olga@olgaplickova.cz (stručně sdělíte, proč na workshop chcete chodit a proč zrovna ke mě) A ZAPLATÍTE NEVRATNOU ZÁLOHU NÍŽE.

Kdy:
Středy 22.11. / 6.12. / 20.12./ 3.1./ 17.1./ 31.1./ 14.2./ 28.2. … (setkání na sebe navazují, je tedy třeba, abyste přišli vždy, žádný důvod není důvod vracet peníze = při nemoci zaplacená částka propadá) 13 – 16 hodin

Kde:
Kdesi na Smíchově – 10 minut MHD od Anděla, 10 minut pěšky od MHD. (Přesná lokalita bude sdělena přihlášeným.)

Jak:
Je náš maximálně 5. Každý, kdo chce, má prostor sdílet sen. Skupina a já pomáháme snícímu jeho sen vyložit. Pracujeme s aktivní imaginací, kartami, meditací - co je zrovna vhodné a potřeba. Nikdo není k ničemu nucen. Každý se podílí tak, jak je mu příjemné. Skupiny jsou smíšené - muži, ženy, jak se zrovna skupina sejde. Pro ideální fungování skupiny je potřeba, aby se v 90% případů sešel plný počet členů. 🙂 Mým cílem je, abyste mě co nejdříve nepotřebovali. 🙂

Co za to: 
726 Kč za setkání (včetně DPH), tedy 5808 Kč celkem. V ceně je učebnice snového jazyka s věnováním a cyklický zápisník (máte-li už, z ceny se neodečítá). První polovina celkové částky se platí coby "přihlašovné". Zbytek ceny je splatný do konce ledna 2024. Pokud se stane, že setkání odpadne z důvodů na mé straně, vrátím Vám poměrnou částku (tedy 726 Kč za setkání/ osoba). 

 

Reference

Do práce se sny jsem se zamiloval. Když jsem pochopil, že cokoliv v mých snech zobrazuje nějakou část mě samého, začal jsem sny, sebe i vše okolo vidět jinak, přesněji. Sny se mi staly alarmem před průsery, kompasem při denních rozhodnutích a další, zábavnou a dobrodružnou, cestou k sobě. Díky!

Adam, účastník skupiny práce se sny

Pár slov o tom co mi dává výklad snů : Pane Bože, děkuji Ti moc, že jsi mě dovedl až k Olze na výklad snů, začínám sama sobě více rozumět a začínám vědomě měnit život v bdělé realitě (doufám k lepšímu 🙂 Žít život bez porozumění snům už bych nechtěla! Budu ráda, když mi sny budeš nadále zobrazovat a já se se svou duší více spojovat. Děkuji

Hana, účastnice skupiny práce se sny

Olga Plíčková je charizmatická žena, která umí nádherně provázet po krajině snů. Když jsem se přihlásila na její skupinovou práci se sny, vůbec jsem netušila, proč to dělám. Mám za sebou 3 setkání a už velmi dobře vím, proč mě duše vede touto cestou 🙂 Jsem nadšená! Naše sny jsou navigací našeho života a pokud jim rozumíme, nahlížíme přímo do krajiny svého nitra. Je to neuvěřitelně zábavné, poučné a trefné. Kdo máte chuť nahlédnout do svých snů, určitě Olgu doporučuji.

Kateřina Juřenčáková, účastnice skupiny práce se sny a lektorka vědomé sexuality a plodnostiwww.prirozenaantikoncepce.cz

Doporučuji... Doporučuji všem, kteří hledají kormidlo pro svůj život, kteří touží více pochopit reakce svého podvědomí, kteří se chtějí vyznat v labyrintech citů, a to jak těch svých vlastních, často i před sebou skrývaných, tak i ve zvířených emocích okolního světa. Na příkladu vašich snů, jejich analýzou, vás Olga nasměruje, ukáže vám možná i některá úskalí vašeho nitra, naučí vás odvážněji komunikovat se skrytými vrstvami podvědomí. Někdy vás Olga prostřednictvím snů jemně upozorní na životní možnosti, na váš potenciál, o jehož existenci jste doposud měli jen nejasné tušení, ale nevěděli jste, jestli ho můžete nebo smíte využít. Jen jediné úskalí má tento pětidílný seminář pro muže - je těžké tuto vzdělanou, krásnou a chytrou lektorku neobdivovat.... 🙂

Jiří, účastník skupinové práce se sny

1. Věnuješ se svým snům - co z toho máš? Jaké jsou přínosy? 🙂 Svým snům se rozhodně věnuji, věřím, že i skrze ně ke mně promlouvá vlastní nitro. Když mě bolí noha, taky radši hledám a najdu příčinu a nevezmu si prášek, který má bolest utlumit. Například nedávný sen: zdá se mi, že potřebuji vystoupit z vlaku, v dané zastávce vlak zastaví a já nemohu pobrat všechna zavazadla (asi tak šest kousků), nakonec je sice poberu, ale vystupuji až v další zastávce, v naprosto neznámé oblasti a co dál ?! ... myslím, že si toho momentálně v životě beru moc, neboli chci toho hodně stihnout (asi tak šest kousků) resume / přínos : zabrzdit, nespěchat a jedno pěkně po druhém... 2.Co ti dala skupina práce se sny? Skupina a práce se sny mě obohatila především ve výkladu. Jakože dané osoby, které se mi promítají ve snech, jsou zrcadla mne samotné, to byl objev roku ! Tedy nemusím si lámat hlavu nad tím, proč se mi doma v kuchyni objevila veřejně známá osobnost a Olinky jednoduchá otázka, co mi tato osoba zobrazuje, co pro mne znamená, vede k jednoduché odpovědi: je to autorita, která sedí u mne doma v kuchyni.. 3. Co tě na snech baví/fascinuje? Proč jim chceš porozumět? Fascinuje mě symbolika, někdy celkem jednoduchá, jen zapomenutá. Chci rozumět, dělat v životě věci správné a užívat si to ! Pod to se podepisuju 🙂

Anna, účastnice skupiny práce se sny

Milá Oli, tvůj symbolický výklad snů, se kterým jsi mě seznámila, si mě od začátku přitáhl. Bavil mě a fascinoval. A hned jsem věděla, že je tak nějak platný. Je to jako vydat se do kouzelného světa pohádek, hororů, dramat i zdánlivě obyčejných příběhů, jež inscenuje a režíruje naše vědomí i nevědomí a přehrává nám je v podobě snů, zatímco my spíme. Celá ta škála “filmové produkce” je obrazem nás samých, naší aktuální situace i starých vzorců, toho, co vědomě i nevědomě řešíme, prožíváme, žijeme. Našeho života. Můžeme jen nezúčastněně pozorovat a tvářit se, že nemáme s tím nemožným, zvláštním, nepochopitelným, zdánlivě nahodilým a beze smyslu nic společného. Nebo se zaujetím zkoumat obrazy vlastní duše a učit se jazyku, kterým k nám prostřednictvím snů hovoří. Je to neuvěřitelně jiné, nové, vzrušující a fascinující, neuchopitelné i logické zároveň. Je to jako objevit novou komnatu v “domečku”. Rozšířit své sebe vědomí. Rozšířit, prohloubit a uvidět víc své Já. Je to jako nahlédnout a bádat, hledat, poznávat a někdy, jako “aha momentem”, pochopit - jsi neuvěřitelným průkopníkem, výborným zasvětitelem a průvodcem této metody a dáváš každému možnost, aby sám dokázal více číst v sobě a rozumět svému snovému jazyku. A za to ti patří velký obdiv a dík. Děkuji ti za další fantastickou a vzrušující možnost sebepoznání (tím pro mě totiž symbolický výklad snů je - další formou sebepoznání) a perfektní večery s tebou (a dalšími)... vždy velmi příjemné, důvěrné a inspirující. Jsem ráda, že jsem tě poznala!! I jako kamarádku a ženu. Byla to jedna z nejlepších investic loňského roku!     S láskou Jana 

Jana Vytřísalová, účastnice skupiny práce se sny

Na workshop se můžete přihlásit tak, že pošlete motivační odstavec na adresu olga@olgaplickova.cz a zaplatíte nevratnou zálohu zde: