CÍTÍTE NA SRDCI TÍHU STARÝCH KŘIVD, ZRANĚNÍ A TOUŽÍTE SE JÍ ZBAVIT?

 • Potřebujete ze sebe dostat vztek, zlobu nebo jiné emoce a chcete to udělat vědomě?
 • Někdo Vám ublížil, toužíte se za sebe postavit, ale v realitě to nejde?
 • Zemřel Vám blízký člověk a Vy jste se nestihl/a rozloučit?
 • Potřebujete se potkat s nějakou výraznou vnitřní postavou (například s vnitřním kritikem), abyste s ní něco uzavřeli, ale nevíte jak?

 

POMOCÍ AKTIVNÍ IMAGINACE "DOKONČENÍ" VSTUPTE DO BEZPEČÍ SVÉHO VNITŘNÍHO SVĚTA, UZAVŘETE, CO JE POTŘEBA A ZBAVTE SE TÍŽE, KTERÁ VÁS SVAZUJE.

 

Moc naší představivosti

Centra našeho mozku, která zpracovávají emoce, prožitky a naše tělesné reakce na ně, nerozlišují, zda události, na které reagujeme, proběhly ve \"skutečnosti\" nebo \"jen\" v  našich představách. 

Pokud se Vám někdy v životě zdála noční můra, víte, o čem mluvím: probudíte se s křikem, zpocení a zadýchaní, jakoby Vás ten medvěd honil doopravdy. 

V terapii se síly naší představivosti využívá pro léčení našich minulých zranění a práci s emocemi v bezpečném prostoru vnitřního světa. Pomocí aktivní imaginace zinscenujete setkání s osobou/postavou, se kterou máte nevyřízené účty a konečně řeknete a uděláte přesně to, po čem už dlouho toužíte: zbavíte se tíhy, jež nedokončené záležitosti doprovází.

Výhodou práce s fantazií je to, že v našich představách je možné COKOLI. Můžete se stát mstivou bohyní nebo si přizvat  na pomoc anděly - fantazii se zkrátka meze nekladou. 

S laskavostí, úctou a respektem k sobě i druhým

Často říkáme např. „On/a mě naštval/a“. Jenže málokdo chodí po světě s plánem záměrně štvát lidi. Většinou je to tak, že „on/a“ zkrátka udělá něco tak, jak to nejlépe v danou chvíli umí – no a my se naštveme, protože se nám to z nějakého důvodu nelíbí. Ano, správně: to MY SE naštveme. My naštveme sami sebe na základě toho, co „on/a“ udělala – „on/a“ je jen spouštěč našich emocí, nikoliv jejich příčina. 

Proto ve skutečnosti nepotřebujeme do imaginace pozvat výše uvedenou osobu, ale část nás samých, která je JAKO tato osoba. Ten člověk, který nás naštval, pouze reprezentuje/ symbolizuje nějakou naši část. A tuto část - zosobněnou člověkem, na kterého se zlobíme - my přizýváme do imaginace, abychom mohli vyjádřit vše, co potřebujeme.

Pokud se na někoho zlobíme, vysíláme k němu negativní energii. V aktivní imaginaci můžeme vše nastavit tak, abychom s touto negativní energií zacházeli konstruktivně a neničili jí ani sebe ani druhé.

 

Jmenuji se Olga Plíčková a jsem psycholožka, koučka a lektorka. 

Pomáhám lidem porozumět svým snům a tím lépe pochopit sebe sama. Aktivní imaginace je nedílnou součástí práce se sny. Umožňuje totiž vracet se do snů a komunikovat se snovými postavami.

Díky své práci vím, jakou moc mají zážitky, které si přineseme z vnitřního světa, a že nám pomáhají nejen lépe se znát, ale také lépe komunikovat s druhými - s laskavostí, soucitem a pochopením. 

Naše nitro je jako divadlo - vystupujeme v něm v mnoha podobách a žánrech. Některé postavy jsou nám nakloněny více a jiné méně, některé se k nám chovají vysloveně nepřátelsky - v aktivní imaginaci se mohu s takovouto postavou potkat, zjistit, proč je proti mě zaujatá a získat poučení, vhled a nastolit nový způsob spolu-bytí.

Úplně stejně se mohu v bezpečí svého vnitřního světa potkat i s obrazem reálné osoby a vyřešit, co dlouho plesnivělo a kvasilo na dně mé duše. 

Co získáte?

 • Pocit, že Vám spadl kámen ze srdce.
 • Prostor chovat se nově (laskavěji) k sobě i druhým.
 • Zbavíte se toxického odpadu, který leptá Vaši duši.
 • Prostor pro nové věci (lidi, zážitky, vnímání...) ve Vašem životě.
 • Úlevu, smíření a prostor pro skutečné od-puštění.
 • Klid v duši.

Nemůže nastat nové, když staré ještě neskončilo.

Zbavte se všeho, co Vás tíží a udělejte prostor pro nové zážitky a zkušenosti.

Ukliďte ve své duši a dosáhněte úlevy, po které toužíte.

 

Aktivní imaginace Vám přijde jako odkaz v dokumentu PDF, který obsahuje stručný, jasný a zároveň úplný návod na to, jak s imaginací pracovat. 

Imaginaci si pustíte v jakémkoli přehrávači, který umí přehrát formát MP3 - většinou tedy v telefonu nebo z počítače.

 

Neslibuji zázraky na počkání, pokud ve Vás nějaká křivda, trápení nebo smutek doslova hnije měsíce či léta, nezbavíte se toho jedním poslechem. Ovšem budete-li imaginaci používat opakovaně, výsledek se zcela jistě dostaví. 

Zde jsou reakce několika žen, které imaginaci Dokončení vyzkoušely na vlastní kůži:

 

Reference

Jedním slovem „Úžasné“, aktivní imaginace dává lidem možnost, jak vyřešit staré křivdy a rány na srdci, aniž by se musel kdokoli s kýmkoli dohadovat a osočovat se. Zkrátka Olga Vás provede svým příjemným hlasem za pomocí lahodící muziky Vaším vnitřním světem a pomůže Vám odhodit, to co Vás již dlouho tížilo a trápilo. Je to super nástroj pro všechny, kteří chtějí žít v klidu a pohodě. Držím Vám palce ať se Vám to co nejdříve podaří. 🙂
Dáda Frenclová, učím lidi, jak mít dostatek penězhttp://dadafrenclova.cz/
Moc se mi líbí. Netuším, jak bude působit dlouhodobě, zda si pocit, který mám nyní po projití zážitkem uchovám, ale hrouda, kterou jsem si nosila už dlouhý čas, a tížila mě na hrudi, spadla. Z imaginace jsem vystupovala s tekoucími slzami úlevy a pocitem, že se zase mohu nadechnout. Ozvala jsem se za sebe osobě, která mi nevybíravým způsobem ublížila hluboko v nitru. Alespoň v představě jsem před touto osobou dokázala stát zpříma a nastavit jí zrcadlo toho, jak moc ubližuje druhým a žije přitom v přeludu, že oprávněně. Ulevilo se mi a vím, že po tomto nástroji ráda sáhnu kdykoliv pro mě nebude možné si to s danou osobou vyříkat živě z očí do očí. Děkuji!
Štěpánka Čápová, výživová poradkyně s duší u plotny i v oblacíchwww.stepankacapova.cz
Zprvu jsem měla obavy, že se sama bez průvodce nedokáži přenést do svého nitra. Ale bylo to tak rychlé, až mě to samotnou zaskočilo. Smutné a současně krásné setkání s mými zesnulými rodiči a vodopád emocí. Možná to umocnil i dnešní úplněk. 🙂 Určitě ještě vyzkouším. Děkuji.
Yveta

ODHOĎTE, CO VÁS JIŽ DLOUHO TÍŽILO

A SVOBODNĚ SE NADECHNĚTE.

Úleva a klid na duši má nevyčíslitelnou hodnotu.

Chci, aby si tuto imaginaci mohl pořídit každý a zároveň, aby si jí pořídil jen ten, kdo ji následně opravdu použije, proto jsem cenu stanovila na (cena je bez 10% DPH. Jsem plátcem DPH:

359 Kč

 

JE OPRAVDU I PRO MĚ?

Tato imaginace je pro všechny,  kdo splňují tyto dvě podmínky:

 • nejsou v péči psychiatra nebo psychoterapeuta a pokud jsou, tak s ním vhodnost použití této imaginace konzultovali
 • mají chuť se pustit na výpravu do vnitřního světa a disponují průměrnou představivostí

NAVÍC

K imaginaci dostanete jasný, stručný a úplný návod, jak s ní zacházet, zvládnete to tedy i tehdy, pokud jste nikdy nic podobného nedělali. 

Důležitá je chuť a motivace.

A když byste přese všechno zjistili, že imaginace Dokončení není pro Vás, když mi to dáte do 14 dní od zakoupení imaginace vědět, bez dalších dotazů Vám vrátím peníze.  

Nic tedy neriskujete.

 

A pokud stále ještě váháte, přečtěte si další reference, třeba Vám pomohou lépe si představit, jaký by pro Vás mohla mít užitek:

Reference 2

Aktivní imaginace je jemnou a citlivou cestou ukončení, rozloučení, opuštění bolestí, které nám již v životě neslouží. Imaginace vás provede procesem odlehčení, přizve vám na filmové plátno, do prostředí, které vy si sami zvolíte člověka, který ve vašem životě sehrál důležitou roli, a s nímž jste připraveni vyřešit nevyřčené,nevyřešené, nesdělené, bolavé i krásné. Já sama jsem si pozvala moji babičku, která odešla v době, kdy jsem nebyla připravena se s ní rozloužit. Její smrt a narození mého prvního syna se v mém životě potkaly prakticky ve stejný okamžik a já se rozhodla vnímat narození. Jenže jsem v té době potlačila proces rozloučení, přijetí smrti jako nedílné součásti našeho života. V mém životě se mi tato událost několik let zobrazovala ve formě těžkých strachů a obav ze smrti samotné. Jsem přesvědčena, že právě proto, že jsem ji jako součást svého života tenkrát odmítla, neprožila. A tak jsem vděčná za možnost, laskavou možnost si toto rozloučení, stejně jako přijetí prožít nyní. Vím, že i přesto, že imaginace není reálná, sílu duše a energii babičky jsem i přesto silně pocítíla, stejně jako uvolnění svých emocí a strachů, které mohly volně odejít. S láskou jsem ji objala, a řekla to, co jsem toužila říct mnohokrát. Miluji Tě a loučím se s Tebou. Bylo to nesrmírně očišťující a já vím, že důležitá kapitola mého života se tímto uzavírá, stejně jako vím, že duše moji babičky i moje vlastní má plnou svobodu a volnost jít svojí cestou. Už je nic nedrží.
Martina Kolmanová, logopedie s úsměvemwww.martinakolmanova.cz
Ak sa ma niekto spýta na názor na aktívnu imagináciu "Dokončení", mojou odpoveďou je jednoznačné ÁNO, ODPORÚČAM. Je to imaginácia vytvorená na vysoko profesionálnej úrovni, ktorá vás na vlnách príjemných tónov a sprievodného slova zavedie do vášho vnútra a pomôže vám začať uzdravovať seba a následne aj svoje okolie. O vysokej profesionalite svedčia aj písomné pokyny k používaniu imaginácie, v ktorých nájdete krátky teoretický základ, z ktorého imaginácia vychádza a doporučený postup pri jej používaní, ktorý vám umožní získať z nej maximálny úžitok.
Andrea Rišňovská, psychologičkawww.andrearisnovska.sk
Imaginácia sa mi veľmi páčila, texty výstižné a zrozumiteľné. Oceňujem zvlášť meditačnú nahrávku: príjemný hlas, ktorý Vás vedie a pôsobí jemne, ukľudňujúco. Vedela som sa rýchlo napojiť na meditáciu a prežívať ju pekne postupne podľa pokynov autorky, osobu, ktorej som chcela niečo povedať sa mi hned ukázala a to dokonca až dve. Uvedomila som si, že moju zlobu a nenávisť mi meditácia neodstráni. pretože si myslím že to ešte nedokážem sama v sebe, ale pochopila som, že mi meditácia pomohla uzavrieť to, urobila som za tým bodku, už sa ma to priamo nedotýka. Pocit oslobodenia. že môže to isť mimo mňa. Za čo som veľmi vďačná.
Lucia

OBEJDNÁVÁM AKTIVNÍ IMAGINACI "DOKONČENÍ"

 • Chci, aby mi spadl kámen ze srdce.
  A vím, že v aktivní imaginaci "Dokončení" mohu zpracovat emoce, které mě dlouho tížily.
 • Chci pocítit úlevu.
  Vím, že aktivní imaginace Dokončení mi umožní setkat se s obrazem reálné osoby nebo s vnitřní postavou a sdělit jí co potřebuji.
 • Chci udělat prostor pro nové zážitky, prožitky i chování.
  Vím, že aktivní imaginace mi může pomoci s respektem, úctou a laskavostí k sobě i druhým, dokončit a vyčistit, co je potřeba.
 • Chci zažít, jaké to je, když setkání proběhne a skončí podle mých představ.
  A vím, že aktivní imaginace mi pomáhá vědomě pracovat se svými emocemi a prožíváním.

NIC NERISKUJETE

Pokud Vás imaginace zklame, můžete mi do 14 dní o data koupě napsat a já Vám bez dalších dotazů vrátím peníze.

 

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište mi: olga@olgaplickova.cz nebo zavolejte: 724361078.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.