Sny - náš vnitřní kompas

Připravila jsem pro Vás:

Zde najdete přehled všech dostupných služeb a produktů, pro podrobnosti klikněte na uvedený odkaz pod daným produktem nebo službou.

PRODUKTY

Návod na výklad snů

Tušíte, že sny jsou poselstvím Vaší duše? Věříte, že jim lze porozumět? Myslíte si, že díky porozumění svým snům budete také lépe rozumět sami sobě? Pak je tato učebnice s bohatými doprovodnými materiály  přesně pro Vás. K dispozici v tištěné i elektronické formě.

Více informací

Cyklický zápisník

4 stránky každý týden, po celý rok. Intuitivní psaní nebo rozbor snu. Napojení na vlastní duši, intuici, střed. Nádherné ilustrace Evy Ovy a 8 zastavení přírodního cyklu. Nalaďte se na svůj vnitřní rytmus a pozorujte, jak se Vaše energie mění společně s ročními obdobími.

Více informací

Aktivní imaginace DOKONČENÍ

Tíží Vás staré křivdy a bolesti a chcete zažít úlevu? Vydejte se na cestu do svého vnitřního světa, dokončete, uzavřete, co už dosloužilo a znovu se svobodně nadechněte.

Více informací

Aktivní imaginace POUŠTÍM

Je toho na Vás moc? Padáte pod tíhou očekávání svých nebo okolí? Tato imaginace Vám pomůže pustit se čehokoli, na čem momentálně urputně lpíte. Uleví se Vám!

Více informací

SLUŽBY

Osobní konzultace

Stojíte na životní křižovatce a potřebujete si utřídit myšlenky, emoce a zvážit další kroky? Potřebujete poradit s výkladem snů? Chcete se v sobě lépe orientovat? Jsem tu pro Vás.

Více informací

Terapeutické konzultace

Tíží Vás dlouhodobější problémy v osobním nebo pracovní životě? Trápíte se a točíte v kruhu a cítíte, že to potřebujete změnit? Jsem tu pro Vás a nabízím dlouhodobější léčivou spolupráci.

Více informací

Chcete se mě na něco zeptat?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.