Ekologie duše - skupinová práce se sny

NALÉZÁNÍ ROVNOVÁHY VNITŘNÍHO SVĚTA A VZÁJEMNÁ PODPORA A INSPIRACE

 • 1
  Vnímáte palčivě nerovnováhu vnějšího světa a chápete, že je odrazen nerovnováhy vnitřních světů nás všech?
 • 2
  Chcete lépe porozumět sami sobě? Snadněji se rozhodovat, lépe chápat, co je pro vás skutečně dobré, nechat se méně ovlivnit názory okolí?
 • 3
  Chcete prostřednictvím práce se svými sny lépe porozumět sami sobě a nastolit ve svém vnitřním světě větší harmonii a tím přispět k harmonizaci světa vnějšího?
 • 4
  V osobním rozvoji už máte leccos za sebou, takže chápete, že neexistují žádné zkratky a zázračné metody, jen každodenní pečlivá práce na sobě?
 • 5
  Jste z Prahy a okolí?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli \"ANO\", pak jste tu správně. \"Jak nahoře, tak i dole, jak dole, tak i nahoře,\" je věta z tzv. smaragdové tabulky připisované Hermovi Trismegistovi a základním moudrem hermetické filosofie. Pokud společně se mnou věříte, že změna vnějšího světa je možná jedině tehdy, změní-li se každý jeden člověk uvnitř, pojďte se společně se mnou vydat na podzimní plavbu vnitřními moři a nořit se do krajiny snů, abychom tam nalézali moudrost a laskavé vedení.

Díky porozumění svým snům

 • se budete lépe orientovat v tom, co je opravdu váš pocit, potřeba a co je převzaté od okolí

 • objevíte cestu do hlubin vlastní duše, která je přístupná každému, kdo v noci spí

 • naučíte se rozumět symbolickému jazyku našich snů, už nikdy se nebudete muset podívat do žádného snáře, abyste svým snům porozuměli

 • posílíte svou intuici a získáte tak nedocenitelného vnitřního partnera pro situace, kdy není lehké se rozhodnout

 • stanete se ještě více tvůrcem svého života; objevíte nebo posílíte svou tvořivost, která je podstatou veškerého života

 • potvrdíte si nebo ujasníte, jakým směrem chcete ve svém životě dále pokračovat
 • spojíte se se svým vnitřním průvodcem, který je připraven vás podporovat a vést, kdykoliv to je třeba

Věřím v hlubokou moudrost naší duše (ducha, bytostného já, středu...), která nás vede přesně tak, jak potřebujeme. Ze zkušenosti vím, že jediný člověk, který vám může vyložit váš sen, jste vy sami. Také vím, že naučit se rozumět svým snům může kdokoliv, kdo o to ze srdce stojí a je ochoten obětovat tomu nějaký čas a námahu.

Přijďte na ukázkové setkání (skoro) zdarma!

 

Ukázkové setkání se koná ve středu 2.10 od 18.00 do 21.00.

 Poslední volné místo.

Setkání trvá 3 hodiny a nevratný manipulační poplatek je 100 Kč/ osoba - přihlašujte se pomocí odkazu níže, místo na setkání je Vám rezervováno po zaplacení manipulačního poplatku na číslo účtu, které Vám pošlu e-mailem.

 

Pokud se na základě ukázkové hodiny rozhodnete na skupinu chodit, čeká Vás celkem 5 setkání v uzavřené skupině cca 5 lidí - prosím pečlivě si ověřte, zda se Vám hodí termíny setkání: 2./16./30. října a 13./27. listopadu a 11. prosince 2019. 

Více informací o skupině, platbě a  místě konání najdete níže. Těším se na vás!

 

\"web

 • Kdy
  Středy v 18.00 - 21.00. Termíny setkání = 2./16./30. října a 13./27. listopadu a 11. prosince 2019.
 • Kde
  Můj soukromý potkávací prostor Týmlova 7, Praha 4 v blízkosti zastávky MHD "Pod Jezerkou". Parkování před domem možné (placené - modré zóny - možnost platit z mobilu, po 20.00 zdarma.)
 • Jak
  Je náš maximálně 5. Každý, kdo chce, má prostor sdílet sen. Skupina a já pomáháme snícímu jeho sen vyložit. Pracujeme s aktivní imaginací, kartami, meditací, malujeme - co je zrovna vhodné a potřeba. Nikdo není k ničemu nucen. Každý se podílí tak, jak je mu příjemné. Skupiny jsou smíšené - muži, ženy, jak se zrovna skupina sejde. Pro ideální fungování skupiny je potřeba, aby se v 90% případů sešel plný počet členů. 🙂 Mým cílem je, abyste mě co nejdříve nepotřebovali. 🙂
 • Co za to
  Úvodní setkání je téměř zdarma. Rezervaci potvrzujete uhrazením manipulačního poplatku ve výši 100 Kč na číslo účtu, které Vám pošlu e-mailem. Jednotlivé setkání stojí 700 Kč, celkem tedy 3500 Kč za sérii všech pěti setkání. Vaše místo na skupině si po úvodním setkání zajistíte platbou na účet, který Vám poskytnu emailem. Skupina je uzavřená = svým rozhodnutím účastnit se skupinových setkání, se stáváte členem malé dočasné "jednotky", která funguje nejlépe, pokud jsou všichni členové přítomni. Pokud onemocníte a omluvíte se více jak 24 hod předem, peníze za propadlé setkání Vám budou vráceny. Nemoc a moje absence jsou jedinými důvody pro vrácení peněz.

Reference

Do práce se sny jsem se zamiloval. Když jsem pochopil, že cokoliv v mých snech zobrazuje nějakou část mě samého, začal jsem sny, sebe i vše okolo vidět jinak, přesněji. Sny se mi staly alarmem před průsery, kompasem při denních rozhodnutích a další, zábavnou a dobrodružnou, cestou k sobě. Díky!
Adamúčastník skupiny práce se sny
Pár slov o tom co mi dává výklad snů : Pane Bože, děkuji Ti moc, že jsi mě dovedl až k Olze na výklad snů, začínám sama sobě více rozumět a začínám vědomě měnit život v bdělé realitě (doufám k lepšímu 🙂 Žít život bez porozumění snům už bych nechtěla! Budu ráda, když mi sny budeš nadále zobrazovat a já se se svou duší více spojovat. Děkuji
Hanaúčastnice skupiny práce se sny
Olga Plíčková je charizmatická žena, která umí nádherně provázet po krajině snů. Když jsem se přihlásila na její skupinovou práci se sny, vůbec jsem netušila, proč to dělám. Mám za sebou 3 setkání a už velmi dobře vím, proč mě duše vede touto cestou 🙂 Jsem nadšená! Naše sny jsou navigací našeho života a pokud jim rozumíme, nahlížíme přímo do krajiny svého nitra. Je to neuvěřitelně zábavné, poučné a trefné. Kdo máte chuť nahlédnout do svých snů, určitě Olgu doporučuji.
Kateřina Juřenčáková, lektorka vědomé sexuality a plodnostiwww.prirozenaantikoncepce.cz
Doporučuji... Doporučuji všem, kteří hledají kormidlo pro svůj život, kteří touží více pochopit reakce svého podvědomí, kteří se chtějí vyznat v labyrintech citů, a to jak těch svých vlastních, často i před sebou skrývaných, tak i ve zvířených emocích okolního světa. Na příkladu vašich snů, jejich analýzou, vás Olga nasměruje, ukáže vám možná i některá úskalí vašeho nitra, naučí vás odvážněji komunikovat se skrytými vrstvami podvědomí. Někdy vás Olga prostřednictvím snů jemně upozorní na životní možnosti, na váš potenciál, o jehož existenci jste doposud měli jen nejasné tušení, ale nevěděli jste, jestli ho můžete nebo smíte využít. Jen jediné úskalí má tento pětidílný seminář pro muže - je těžké tuto vzdělanou, krásnou a chytrou lektorku neobdivovat.... 🙂
Jiříúčastník skupinové práce se sny
1. Věnuješ se svým snům - co z toho máš? Jaké jsou přínosy? 🙂 Svým snům se rozhodně věnuji, věřím, že i skrze ně ke mně promlouvá vlastní nitro. Když mě bolí noha, taky radši hledám a najdu příčinu a nevezmu si prášek, který má bolest utlumit. Například nedávný sen: zdá se mi, že potřebuji vystoupit z vlaku, v dané zastávce vlak zastaví a já nemohu pobrat všechna zavazadla (asi tak šest kousků), nakonec je sice poberu, ale vystupuji až v další zastávce, v naprosto neznámé oblasti a co dál ?! ... myslím, že si toho momentálně v životě beru moc, neboli chci toho hodně stihnout (asi tak šest kousků) resume / přínos : zabrzdit, nespěchat a jedno pěkně po druhém... 2.Co ti dala skupina práce se sny? Skupina a práce se sny mě obohatila především ve výkladu. Jakože dané osoby, které se mi promítají ve snech, jsou zrcadla mne samotné, to byl objev roku ! Tedy nemusím si lámat hlavu nad tím, proč se mi doma v kuchyni objevila veřejně známá osobnost a Olinky jednoduchá otázka, co mi tato osoba zobrazuje, co pro mne znamená, vede k jednoduché odpovědi: je to autorita, která sedí u mne doma v kuchyni.. 3. Co tě na snech baví/fascinuje? Proč jim chceš porozumět? Fascinuje mě symbolika, někdy celkem jednoduchá, jen zapomenutá. Chci rozumět, dělat v životě věci správné a užívat si to ! Pod to se podepisuju 🙂
Annaúčastnice skupiny práce se sny
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

POKUD UŽ JSTE PŘIHLÁŠENI, ZDE MŮŽETE ZAPLATIT: