Cestou domů

NETRADIČNÍ "SNÁŘ", KTERÝ VÁM POMŮŽE POROZUMĚT VAŠIM SNŮM

Obecná hesla v běžných snářích vám obvykle neporadí. Je potřeba se podívat do svého nitra a hledat význam tam. Největšími odborníky na své sny jste totiž vy sami.

Ukážu vám, jak rozklíčujete vzkaz od vaší duše.

Každou noc vám vaše vnitřní Já posílá dopisy v podobě snů a snaží s vámi navázat kontakt. A většinou marně.
Právě teď to ale můžete změnit. Můžete se naučit rozumět jazyku své duše a zjistit, co je v těch dopisech napsáno. 

Autorka učebnice Olga Plíčková se psychologií snů a hlubinnou psychologií zabývá už 20 let. Zajímá ji to, co se ve snech ukrývá, co je možno s pomocí snů odhalit a také to, že právě sny mohou být spolehlivým vedením pro člověka v dnešní nejisté době. Snům věřili naši předci, určitě věděli proč. Olga Plíčková vás naučí zorientovat se ve vlastním nitru. 

Přestanou vás děsit noční můry. Pochopíte, že pro vás mají poselství a jakmile ho naplníte, odejdou.

Co dalšího vás v učebnici čeká?

  • Poznáte sami sebe stanete se více tím, kdo skutečně jste.
  • Zlepší se vaše orientace ve vnitřním světě: uvidíte, jak vypadají Vaše emoce, myšlenky, postoje, naučené programy „zevnitř“.
  • Naučíte se naslouchat svému vnitřnímu rádci, který má vždy na starosti váš nejlepší zájem.
  • Prohloubíte svou intuici i vědomí vlastních potřeb a hranic.

Nahlédněte pod pokličku

Sny mají ve skutečnosti nekonečně mnoho rovin, koneckonců sny jsou jazykem naší duše a nikdo od duše nečeká, že bude plochá a jednoduchá. 🙂 V učebnici představuji tři základní a vysvětluji, proč se věnuji zejména té prostřední.

Asociace jsou klíčovým nástrojem pro práci se sny. Při výkladu je používáme neustále.

Celou učebnicí prolíná velký důraz na praxi, praxi a zase praxi. 

CELOU UČEBNICI JSEM KONCIPOVALA S MAXIMÁLNÍM MOŽNÝM DŮRAZEM NA PRAXI.

 

Opravdu mi jde o to, abyste ji jen nečetli, ale všechny metody v ní popsané používali.

 

PROTO JSEM PRO VÁS PŘIPRAVILA DALŠÍ PODPŮRNÉ MATERIÁLY:

BONUS 1

Ukázka rozboru snů:

Další dva sny s příkladem praktického výkladu pro Vaši inspiraci. Tento podpůrný materiál je přímo součástí učebnice.

BONUS 2

Imaginace VOLNÁ – návod k použití:

Imaginace je řízená cesta do Vašeho vnitřního světa, s jejíž pomocí můžete "dosnít" sen, vrátit se do některé jeho části, které hůře rozumíte nebo se potkat s vybranou snovou postavou za účelem navázání lepšího spojení a pochopení této postavy.

Imaginace je ve formátu MP3, trvá cca 13 minut a v návodu se dozvíte, jak s ní pracovat.

BONUS 3

Šablona pro výklad snu k tisku:

Tato šablona Vám usnadní Vaše začátky s vykládáním snů. Jednoduše si ji vytisknete a ona Vás krok za krokem provede výkladem – máte tak jistotu, že na nic důležitého nezapomenete, a že se Vám výklad podaří.

BONUS 4

Seznam otázek pro inspiraci:

I tento seznam je určen k tisku a podá Vám pomocnou ruku vždy tehdy, když Vás při výkladu nebudou zrovna napadat žádné vhodné otázky.

CO JE DŮLEŽITÉ PŘI VÝKLADU SNŮ?

Zapsat si sen tak, abyste tím nestrávili věky a zároveň nepřišli o žádnou podstatnou informaci.
Klást si takové otázky, které Vám pomohou sen zasadit do kontextu Vašeho života.
Překládat symbolický jazyk duše do jazyka bdělého života.
Naplánovat kroky vedoucí ke změně vybraných způsobů myšlení, chování nebo způsobů zacházení sama se sebou.

CO JEŠTĚ OBDRŽÍTE SPOLU S UČEBNICÍ?

VAŠE MYŠLENKY SI MŮŽETE UTŘÍDIT V CYKLICKÉM ZÁPISNÍKU:
(s ilustracemi od ilustrátorky Evy Ovy)

 

Zápisník je koncipovaný jako průvodce celým rokem i s popisem jednotlivých období roku:

Dušičky, zimní slunovrat, Hromnice, jarní rovnodennost, 1.máj, letní slunovrat, dožínky a podzimní rovnodennost. 

 

Co můžete od Zápisníku čekat:

Formát A5

240 stran

Šitá vazba

Tvrdé desky, které vydrží

Čtverečkovaný papír

Příležitost k poznání sama sebe

Reference

Líbí se mi, jak jste se soustředila na esenci metod (i teorií) a moc se mi líbí grafická úprava. Líbí se mi organizace materiálu, i jak se soustřeďujete na "akci". Moc se mi líbila otázka "Jak vypadá úspěch". Myslím, že, jak říkáte, je poměrně snadné podle Vašeho návodu dospět k pochopení snu, a navíc práce se snem vypadá ve Vašem podání lákavě.
Jana Heffernanová, spisovatelka, autorka knihy Tajemství dvou partnerůhttps://www.databazeknih.cz/autori/jana-heffernanova-38805
Před čtením učebnice jsem si kladla otázku, jestli něco tak mnohovrstevnatého jako sny a něco tak závislého na individuální zkušenosti jako je výklad snů lze vyložit v jedné knize a dát k tomu univerzální návod pro všechny. Po přečtení učebnice Cestou domů vidím, že to lze. Olze se to povedlo bravurně. Dává jednoduchý a srozumitelný návod, který je aplikovatelný vskutku pro všechny, kteří chtějí svým snům více porozumět a mají odvahu být k sobě upřímní a nakouknout do svého nitra. Na učebnici oceňuji zejména důraz na praxi. Dvě detailně popsané metody spolu s různými variantami možností výkladu (obsáhlým i stručnějším) a podpůrné materiály jako pracovní listy a vedená imaginace zajišťují, že výklad zvládne opravdu každý, kdo bude mít upřímnou snahu. Díky, že jsem toto dílo mohla číst. Ráda se k němu budu vracet. Takováto jedinečná praktická kniha k výkladu snů na trhu dosud chyběla.
Pavla Kupčo, psycholožka a bodyterapeutkawww.pavlakupco.cz
A právě letošní léto jsem dospěla do fáze, že jsem to tu chtěla zabalit, protože jsem cítila, že co se dalo, je uděláno a na jiné věci potřebuji celý další život, a už tu není nic, co by mě fakt zajímalo. V Holosu, kde pravidelně vypomáhám jako sittr při holotropním dýchání u těžších případů, ze mě byli dost vyplašení. Já prosila Vesmír, aby mě tu nenechával dlouho zbytečně trápit... A pak přišla Vaše kniha a můj kontakt se Sebou, kdy jsem si konečně porozuměla, fakt jsem si začala sama se sebou povídat, došlo k obrovskému oživení, novému impulsu k životu, obratu o 180 stupňů - od smrti k fakt každookamžikovému životu. Začala mi další životní etapa, každodenní ohmatávání jiného světa kousek po kousku.
Katka
Vaše kniha je perla a já jsem vděčná za to, že se ke mně dostala. Děkuji, že jste si dala tu práci a napsala ji pro nás. Duše s námi mluví způsobem, jaký si sami vybereme. Já si vybrala sny a nelituji. Dnes už vím, že kdykoli řeším nějaký problém nebo se nedokážu rozhodnout, stačí požádat o sen a on přijde. Díky Vaší knize rozumím jeho obrazovému jazyku a Vaše doporučení používám už naprosto automaticky. Najednou dávají smysl nejen sny současné, ale i ty z dřívější doby, které se mi zdávaly s velkou naléhavostí a často opakovaně a já sice tušila, že se mi snaží něco říct, ale nechápala jsem co. A pokud mi někdy nějaký význam uniká, netlačím na to najít ho hned. Už vím, že až přijde ten správný čas, přijde i ten správný "aha" moment a já najednou pochopím. A taky už vím, že přijatý vzkaz je potřeba nejen rozklíčovat, ale i uposlechnout a následovat. A to všechno díky Vaší knize. Nebýt jí, nikdy bych na své cestě takhle daleko nedošla. Moc Vám za ni děkuji.
Petra Váchalová

SHRNUTÍ NABÍDKY:

  • UČEBNICE - CESTOU DOMŮ (124 stran)
  • CYKLICKÝ ZÁPISNÍK (240 stran pro zapisování snů a výkladů)
  • IMAGINACE "VOLNÁ" (nahrávka, která vám pomůže dosnít sen)
  • ŠABLONA PRO VÝKLAD SNŮ K TISKU
  • SEZNAM OTÁZEK K INSPIRACI

VŠE DOHROMADY STOJÍ PO 50% SLEVĚ
638 Kč 319 Kč

+ poštovné a balné 83/109 Kč (v ČR).

 Jsem plátce DPH.

Pokud byste se potřebovali na něco zeptat, napište mi na email olga@olgaplickova.cz, odpovím Vám co nejdříve, nejpozději do 48 hodin. 

OBJEDNÁVKA UČEBNICE CESTOU DOMŮ A ZÁPISNÍKU: