Učebnice Cestou domů - sny jako průvodce k sebepoznání a celistvosti

2 metody výkladu snů v 5 krocích

 • 1
  ANO
  Chci se ponořit do tajemného vnitřního světa a lépe porozumět sam(a) sobě.
 • 2
  ANO
  Věřím, že sny jsou jazykem mé duše a chci se mu naučit (lépe) rozumět.
 • 3
  ANO
  Vím, že jsem nakonec jediný/á, kdo může objevovat a nacházet cestu mým životem a chci se nechat vést svou duší prostřednictvím snů.

Máte sny do čeho zapisovat?

Práce se sny obnáší jejich pravidelné zapisování. K tomu dobře poslouží obyčejný sešit a tužka nebo mobil u postele. Ze zapisování snů lze ale také udělat obřad, rituál setkání se svou duší - a pak se může hodit tento krásný Cyklický zápisník s 9 originálními ilustracemi malířky Evy Ovy.

Nejen, že Vás svou krásou podpoří v zapisování snů - také Vás nenásilným způsobem propojí s cyklem roku. Je totiž rozdělen na 8 zastavení podle keltského/ přírodního kalendáře: Dušičky, zimní slunovrat, Hromnice, jarní rovnodennost, 1.máj, letní slunovrat, dožínky a podzimní rovnodennost. 

Tento zápisník zakoupíte v praktickém formátu A5, má 240 stran, je vázán šitou, knižní vazbou a má elegantní světlé tvrdé desky, které se hodí k čemukoliv a vydrží i hrubší zacházení (např. nošení v kabelce).

Pokud jej chcete, pak níže vyberte položku "Učebnice Cestou domů tištěná verze + e-book + zápisník" - získáte tak nejen slevu 90 Kč oproti situaci, kdy byste kupovali oba produkty samostatně, ale přidám Vám k nákupu ještě elektronickou verzi učebnice!

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

 

Upozornění: Cena e-booku je 290 Kč - ve formuláři níže je napsáno 221 Kč, protože se Vám k této ceně automaticky připočítá poštovné - a výsledná cena je tedy 290 Kč. (Kdybych dala položku poštovné jako volitelnou, polovina lidí kupujících tištěnou verzi by ji zapomněla zvolit, proto jsem to vyřešila takto. 🙂 Děkuji za pochopení.

Ručím za Vaši spokojenost:

Pokud přesto nebudete spokojen(a), můžete mi dát do 14 dní od data zakoupení e-booku (připsání peněz za e-book na můj účet) vědět a já Vám bez dalších dotazů vrátím peníze.

Před čtením učebnice jsem si kladla otázku, jestli něco tak mnohovrstevnatého jako sny a něco tak závislého na individuální zkušenosti jako je výklad snů lze vyložit v jednom e-booku/knížce a dát k tomu univerzální návod pro všechny. Po přečtení učebnice Cestou domů vidím, že to lze. Olze se to povedlo bravurně. Dává jednoduchý a srozumitelný návod, který je aplikovatelný vskutku pro všechny, kteří chtějí svým snům více porozumět a mají odvahu být k sobě upřímní a nakouknout do svého nitra.
Pavla KupčoPsycholožka, bodyterapeutka
Mé první dojmy dvěma slovy: Jsem nadšená! 🙂 Tvůj e-book si určitě zaslouží vypustit do světa!!! Já ho doslova zhltla, což se mi teď u jiných knih nestává...navíc čtu raději papírovky....takže velká pochvala! Opravdu mě čtení vtáhlo! 🙂 Máš (podle mě) krásný dar slova a přijde mi, že se v textu skvěle snoubí teorie a návody s Tvou lidskostí a soucitem.
G.K.Čtenářka e-booku

Potřebujete pomoc?

Napište mi na olga@olgaplickova.cz nebo volejte na 724361078.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomohu.